fbpx

Smelies idejas ģimenes aktivitātēm

Dalāmies ar radošām aktivitātēm un idejām bērna attīstībai

MDSPORTIŅŠ ir gaisā!

KUSTĪGS BĒRNS = LAIMĪGS BĒRNS ir mūsu moto!

Startē MDSportiņš! Urāāā! Sasaucās visi vecumā no 3 līdz pat 8 gadiem! Esam sarūpējuši jūsu un mūsu mazajiem iespēju tikties, lai kopīgi kustinātu prātus, domas, rokas un kājas! Arī citos bloga rakstos esam akcentējuši, cik būtiski ir pievērsties bērniņa fiziskajai un arī emocionālajai attīstībai. Galu galā – kaut kur taču jāliek tie temperamenti un enerģijas, kas spēj apgriezt mājas kājām gaisā!

MD – Mazais dara! Tā mēs saucam aiz prieka, cik daudz mūsu mazie censoņi spēj sasniegt, vien darot un pieredzot jaunas nodarbes. Nu tas kļūs arī par jūsu laimes saucienu, ieraugot, kādas brīnumu lietas jūsu bērns apgūs MDSportiņā: “O, mans mazais dara!” 

Bērniem tikai jādod impulss, un attīstība notiek pati par sevi! Mēs esam tas impulss, kas aicina jūs pievienoties mūsu pulciņā un ikdienu papildināt ar kustīgām, lustīgām un attīstošām nodarbēm.

#MDSPORTIŅŠ

Vispusīgas sagatavotības sporta nodarbības 3-8 gadus veciem bērniem. Spēlēsimies radošās kustību rotaļās, apgūsim sporta spēļu pamatus, pilnveidosim stāju ar daudzveidīgiem vingrinājumiem, izmēģināsim šķēršļu joslas un stafetes u.c.

Nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās.

Jaunākā grupa: 3-5 gadi plkst. 17:00 – 17:50

Vecākā grupa: 5-8 gadi plkst. 18:00 – 18:50

Vecākā grupa: 5-8 gadi plkst. 19:00 – 19:50

DALĪBA: vienas nodarbības cena – 10 EUR, abonements (8x) – 65 EUR 

Nodarbībās tiekamies Roberta Feldmaņa ielā 11, Mežaparkā! Plašā fitnesa zālē ar spoguļiem, daudzveidīgu un interesantu inventāru īstenosim mūsdienīgas un radošas idejas, nodarbībās izmantosim mūziku un metīsimies foršās aktivitātēs, kuras varēsiet realizēt arī mājās!

Interesējošu jautājumu gadījumā droši sazinies ar mums! Pastāstīsim vairāk un iedrošināsim piedalīties. Būs jautri!

Citi raksti
yoga-alphabet
Idejas bērnu aktivitātēm

JOGA – Alfabēts

Alfabēta mācīšanās procesam nav jābūt garlaicīgam, lai to bērnam padarītu saistošāku, izmantojiet atraktīvas metodes!

Lasīt vairāk »

Seko sociālajos tīklos Mazais Dara jaunumiem