fbpx

Smelies idejas ģimenes aktivitātēm

Dalāmies ar radošām aktivitātēm un idejām bērna attīstībai

9 vietas, kur paēst visai ģimenei

"Dzīve ir neparedzama. Labāk apēd desertu jau sākumā." /Ernestīne Ulmere/

Piekrītiet taču, ka našķošanās ne tikai piepilda vēderus, bet arī sirdis. Un kad mielojamies kopā, tā kļūst vairāk kā enerģijas atjaunošana. Aicinām jūs apēst desertu un uzlabot noskaņojumu jau tagad, iedvesmojoties idejām, kur pavadīt kopīgas ēdienreizes. Maltītes ir kopā sanākšanas laiks – brīdis, kur kopīgi dalīties baudījumā, ļaujot pie galda raisīties sarunām par aizvadīto dienu, notikumiem un uzburt svētku noskaņas mirkli. Ģimenes sanākšana pie galda ikreiz ir mazs svinību moments.

Jūs jau zināt skaisto noskaņu pie tikko uzklāta galda ar greznu galdautu un pašu meistarotām receptēm. Bet mēs mudināsim jūs izkustēties! Izklaides un maltītes ārpus mājas pavisam citādāk saliedē ģimeni. Šis laiks atļauj jums būt vienam ar otru un vienkārši baudīt.

Lai svētku sajūta jūsu ģimenē būtu biežāks viesis, iedvesmosim jūs ar 9 ieteikumiem, kur paēst kopā visai ģimenei. Ieplānojiet kafejnīcas apmeklējumu kā īpašu iemeslu iziešanai vai arī dodieties ēdienreizē pēc kādas pastaigas vai kopīgiem dienas plāniem.

1. LIDOJOŠĀ VARDE

Nosaukums vien jau ir stilīgs, vai ne? Bērnus uzrunās noteikti. Ēdienkarte nemainīga, taču ļoti bagāta ar dažādiem piedāvājumiem visiem izsalkušajiem punčiem. Sākot no burgeriem un pastām, beidzot ar veģetāro ēdienkarti. Kas būtiski – šeit ir jauka rotaļistaba, par kuru dzirdētas pozitīvas ģimeņu atsauksmes. Vecāku priekam – šī ir vieta, kur iespējams baudīt maltīti terasē, šķiet, visilgāk kā citviet. Terase atvērta jau no 1.aprīļa līdz 31.oktobrim. Un “Lidojošā varde” mīļi pieņem arī ģimenes četrkājainos draugus. Lai mielotos šeit, būs jādodas uz Kluso centru.

Vairāk lasi: https://lidojosavarde.lv

2. BELLA BELLA

Kafejnīca, kas komplektā tik ļoti sauc pēc pastaigas. Pēc skrituļošanas, riteņbraukšanas, nesteidzīgas atpūtas svaigā gaisā pa Mežaparku, “Bella Bella” ir īstā vieta finišam, kurā jūs sagaidīs bagātīga piedāvājuma virtuve dažādām gaumēm. Arī par mazajiem ir īpaši padomāts. Uz kārā zoba šeit ir gards smalkmaizīšu klāsts. Siltajā sezonā mielošanās iespējama terasē, un arī kopā ar ģimenes mīluļiem.

Vairāk lasi: https://www.facebook.com/BellaBellaCafe/

3. HERCOGS

“Hercogs” būs kas vairāk par steidzīgu, ašu ēdienreizi. Šeit varēsiet  baudīt gardu un veselīgu internacionālu ēdienu piedāvājumu. Īpaši padomāts arī par mazajiem ar izstrādātu bērnu ēdienkarti. Un, protams, šeit ir lieliska rotaļu istaba! Vasarā atvērta arī terase un rotaļlaukums svaigā gaisā. Lai mielotos šeit, ceļi vedīs Mārupes novada virzienā.

Vairāk lasi: https://www.latvia.travel/lv/edinasana/gimenes-restorans-hercogs

4. RASOLS

Ha, jā, arī pavisam zināmo un gardo rasolu šeit varēsiet nobaudīt. “Rasols” neizceļas ar īpašām bērnu spēļu istabām un ģimenes piedāvājumiem, bet šī atmosfēra noteikti būs kas jauns un uzmanību piesaistošs. Mazajiem šī būs patiesi aizraujoša iepazīšanās ar neparastu noskaņu, grezniem, spīdīgiem traukiem un krāsainu, mirdzošu interjeru. Mielošanās “Rasolā” noteikti ir piedzīvojuma vērta! Uzpucējieties un šo mielošanās reizi padariet citādāku – kā īstas svinības ārpus mājas. Ēdienu izvēle šeit noteikti apmierinās visus vēderus. Lai baudītu “Rasola” noskaņu, būs jādodas uz Kluso centru.

Vairāk lasi: https://www.facebook.com/cafe.rasols/

5. LIDO

Pārbaudīta vērtība, taču tā vērta, lai atzīmētu. Ēdienkarte patiesi būs gluži kā mājās. Taču atrakcijas un izklaižu piedāvājums gan šeit kārtīgi iepriecinās un izkustinās mazos. No gardiem ēdieniem līdz karuseļiem. Un šeit jau nu noteikti varēs pavadīt gandrīz veselu, piedzīvojumiem bagātu dienu! Vislielākās izpriecas jūs gaidīs tieši “Lido atpūtas centrā” Krasta ielā. Taču gardas maltītes un pieklusinātākas bērnu rotaļas varēsiet baudīt lielveikalos “Spice”, “Alfa”, “Domina”, un daaaaudz kur citur. “Lido” izrādās ir teju visur!

Vairāk lasi: https://www.lido.lv/lv/

6. ZEMNIEKA CIENASTS

“Zemnieka cienasts” ir vesels komplekss, kas ietver ne vien kafejnīcu, bet arī konditoreju, viesu namu un bērnu rotaļu laukumu, kas pieejams no pavasara līdz vēlam rudenim. Ēdienkarte pilna ar visādiem labumiem, kā arī – bērniem izveidota īpaša, atsevišķa ēdienkarte. Šī pat varētu būt piedzīvojumu diena pa Jelgavas pusi, kuras noslēgumā pamieloties “Zemnieka cienastā”, jo tas atrodas Jelgavas novada Līčos.

Vairāk lasi: https://www.zemniekacienasts.lv

7. VANAGA LIGZDA

Dabīgas koka mēbeles, putni, zari un kalni rada mājīgo noskaņu “Vanaga ligzdā”, kas ir ģimenes veidots restorāns, tāpēc labi zina – kas vajadzīgs ģimenēm. Viņi tic, ka mīlestība iet caur vēderu, tāpēc ēdienkartē piedomājuši kā par lielajiem, tā mazajiem. Īpašās garšas nodrošina sadarbība ar vietējām zemnieku saimniecībām. Ir padomāts par rotaļu stūrīti bērniem, lai vecākiem ir brīdis atelpai un mazajiem, gaidot ēdienu, ir laiks izpriecām. Putnu noskaņu un gardos ēdienus “Vanaga ligzdā” jādodas baudīt uz Baltezeru.

Vairāk lasi: https://www.vanagaligzda.lv

8. CYDONIA

Gastropub “Cydonia” ir vieta, kur nesteidzīgi mieloties, jo mājīgās noskaņas dēļ, laiks šeit paiet nemanot. Ēdienkarte izceļas ar dienas piedāvājumiem. Daudzi šīs garšas iemīļojuši līdzņemšanai vai, pasūtot attālināti. Mazajiem apmeklētājiem šeit ir bērnu istaba. Lai padarītu maltīti interesantāku, bērniem ir iespēja iejusties pavāra lomā miniatūrajā virtuvē un pagatavot ko sirds vēlas. Un vēl te ir krāsojamās grāmatas, rotaļlietas un iespējas skatīties multfilmas. Izklausās pēc paradīzes, vai ne? Noskaņu baudījums “Cydonia” sasniedzams pašā Rīgas centrā – Berga Bazārā, kas ir arī skaista vieta, ko iekļaut pastaigu maršrutos.

Vairāk lasi: https://www.cydonia.lv

9. ANNAS DĀRZS

Vieta, kas priecē ar jauku atmosfēru, labu mūziku un pārdomātu interjeru. Šeit valda brīva un viegla, toties mazliet svinīga sajūta, kas visai ģimenei būtu īpaša restorāna apmeklējuma pieredze. Brīvdienu rītos vēlās brokastis, kas nozīmē – brīvdienu maltītes ārpus mājas! Slavētais bērnu stūrītis un garšīgais ēdienkartes piedāvājums “Annas Dārzā” satiekams Pārdaugavā.

Vairāk lasi: https://www.facebook.com/AnnasDarzs/

 

Nu ko, sakārdinājām? Īstais laiks ieplānot kopīgu laiku kombinācijā ar gardiem ēdieniem ir tieši tagad. Piedzīvojiet sarunas, kas raisīsies un baudiet atpūtu ģimenei draudzīgās un garšīgas noskaņās. Palutiniet sevi un savu ģimeni ne vien ar garšām, bet arī ar vietas burvību, jo tas iet roku rokā, lai jūs visi kopā justos laimīgi un atpūtušies.

Garšīgas bučas, ēdienus un kopā būšanu jūsu ģimenē!

Citi raksti
yoga-alphabet
Idejas bērnu aktivitātēm

JOGA – Alfabēts

Alfabēta mācīšanās procesam nav jābūt garlaicīgam, lai to bērnam padarītu saistošāku, izmantojiet atraktīvas metodes!

Lasīt vairāk »

Seko sociālajos tīklos Mazais Dara jaunumiem