fbpx

Smelies idejas ģimenes aktivitātēm

Dalāmies ar radošām aktivitātēm un idejām bērna attīstībai

5 iespējas, kur apgūt logo

Esi labākais MD Viktorīnās!

Alberts Einšteins reiz teicis, ka Tev ir jāiemācās spēles noteikumi. Jo tikai tad Tu spēlēsi labāk kā citi. Nu ko! Tad tieši tagad ir īstais laiks sākt uzlabot savus rezultātus MD Viktorīnās.  Apsteidz konkurentus un esi soli tuvāk balvām!

Būtiska MD Viktorīnu sadaļa ir zināšanas par logo – tos atpazīt, uzminēt un spēt nosaukt. Esam apkopojuši 5 aizraujošas un izklaidējošas iespējas, kurās izmantot esošās un iegūt jaunas zināšanas, lai orientētos logo plašajā pasaulē. Jo vairāk vietnēs izmēģināsi savus spēkus, jo lielāka iespēja nostiprināt zināšanas par logo un uzlabot reakcijas ātrumu, sniedzot atbildi. MD Viktorīnās ātrums ir viena ļoti svarīga īpašība!

Ķeramies pie lietas un metamies spēlēs! Esiet aicināti spēlēt kopā ar bērniem.

1. “JetPunk”

Jaudīga mājaslapa, kuras piedāvājumā atradīsi vairākas tematiski dažādas minēšanas spēles. Sākot ar uzņēmumu logo, beidzot ar dzērienu, futbola komandu un apģērbu zīmolu logo. Adrenalīnam šeit var izmēģināt savas spējas, atbildes sniedzot ierobežotā laika posmā, kas ir vislabākais treniņš, lai sagatavotos MD Viktorīnas logo raundiem.

Spēlē šeit: https://www.jetpunk.com/tags/logo

2. “Wordwall”

Šeit atradīsi spēli, kurā īstais logo nosaukums jāatmin, izvēloties pareizo atbildi starp diviem variantiem. Šis ir lielisks veids kā trenēt ne vien logo atpazīšanu, bet daudz vienkāršākā veidā apgūt jaunus logo nosaukumus. Atbilžu varianti sniedz iespēju atbildēt arī nezinot, uzzināt pareizo nosaukumu un atcerēties to, spēlējot citas logo apguves spēles. Sacensības garam ir iespēja salīdzināt savu sniegto atbilžu ātrumu ar citiem spēlētājiem.

Spēlē šeit: https://wordwall.net/resource/7573500/guess-the-logo

3. Aplikācija “Logo Quiz”

Brīvajos brīžos izvēlies spēli ar pievienoto vērtību – iegūsti jaunas zināšanas. Telefons teju vienmēr ir pa rokai, tāpēc, lejupielādējot šo aplikāciju, būs iespējams izklaidēties un mācīties vienlaikus jebkurā vietā un laikā. Aplikācijā līdz ar logo parādīsies arī nosaukuma burtu skaits, kas mazliet palīdzēs minēšanā.

Spēlē Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=logos.quiz.companies.game&hl=en_US&gl=US

Spēlē iPhone: https://apps.apple.com/us/app/logo-quiz-guess-the-brand/id665795575

4. “LogoQuiz”

Lieliska spēle, kurā varēsiet minēt logo no dažādām tematikām jauktā secībā. Ir atbilžu varianti! Kas interesanti – šeit tiek uzņemts laiks, kuru pavadāt, lai sniegtu atbildi. Šis laiks summējas uzrādot,  cik ilgā laikā esat atbildējuši uz visiem jautājumiem. Šo laiku var redzēt arī pie katra jautājuma atsevišķi, cik ilgi esat uzkavējušies pie konkrētā logo atminēšanas.

Spēlē šeit: https://logoquiz.net/

5. “Howstuffworks”

Lielu logo daļu pasaulē veido automašīnas un to zīmoli. Šī spēle būs tieši par automašīnu logo atpazīšanu. Arī šeit ir atbilžu varianti. Bet vērtīgākais šajā spēlē ir tas, ka pie katra atbildētā logo jautājuma parādīsies fakts par šo automašīnas marku. Logo un vēstures apguve vienuviet. Izcili taču! Un kas zina, varbūt šī informācija noderēs kādā no citiem MD Viktorīnas raundiem.

Spēlē šeit: https://play.howstuffworks.com/quiz/name-these-car-logos-learn

Kad esiet kārtīgi izspēlējušies, laiks pārbaudīt jauniegūtās iemaņas, attapību un ātrumu mūsu Bezmaksas Logo viktorīnā, kas tapusi īpaši jums, lai gatavošanās iknedēļas MD Viktorīnām sagādātu vēl lielāku prieku. Ievelc elpu, zemais starts, 3 2 1 un aiziet!

Logo pasaule ir viena vareni liela planēta, kuru vērts apceļot, apgūt un caur to izzināt jaunus zīmolus un jomas. Varbūt kāds no logo sniegs iespēju atklāt jaunus našķus, ko nogaršot vai sporta komandas, kuras atbalstīt. Lai priekpilna un enerģiska izklaide, iepazīstot logo! Jūs jau zināt, ka laiks, kas ir izglītojošs, izklaidējošs un pavadīts kopā, ir vislabākais.

Citi raksti
yoga-alphabet
Idejas bērnu aktivitātēm

JOGA – Alfabēts

Alfabēta mācīšanās procesam nav jābūt garlaicīgam, lai to bērnam padarītu saistošāku, izmantojiet atraktīvas metodes!

Lasīt vairāk »

Seko sociālajos tīklos Mazais Dara jaunumiem