fbpx

Piešķir spēles garšu savā pasākumā

Noorganizēsim aizraujošu viktorīnu Jūsu uzņēmumam, kāzām, bērnu ballītei vai jebkuram citam pasākumam, pielāgojot to Jūsu pasākuma tematikai.

pasakumi-uznemumiem
Uzņēmumiem

Viktorīna ir aizraujošs pasākums arī komandas saliedēšanas pasākumos. Tas ir lielisks veids, kā uz brīdi nolikt malā darba uzdevumus un kopā ar kolēģiem ļauties spēles garšai.
Mēs piedāvājam sagatavot viktorīnu kā daļu no Jūsu pasākuma, saskaņojot tematiku, pielāgojot dizainu, lai tas iekļaujas kopējā uzņēmuma konceptā.

Privātām ballītēm

Personalizēta viktorīna kopā ar draugiem! Jā, tas ir iespējams! Papildini savu ballīti ar papildus izklaidi un pārsteidz viesus ar tieši Jums sagatavotu viktorīnu Tavā stilā!
Ar prieku pielāgosim viktorīnas jautājumus ballītes tematikai, uzklausīsim arī citas Jūsu vēlmes un metīsimies tās realizēt! Tāpat ir iespēja izvēlēties kādu no jau sagatavotājām viktorīnām.

Kāzām

Viktorīnas tipa jautājumi par jauno pāri, var būt atmiņā paliekoša aktivitāte arī kāzu svinībās! Tas ļaus viesiem iepazīt vēl labāk līgavu un līgavaini un piešķirs vakaram asprātīgu noti.
Sagatavosim atbilstošus jautājumus un pielāgosim viktorīnu Jūsu svinībām! Dod ziņu un mēs vienosimies par Jums piemērotāko viktorīnas formātu!

Bērnu ballītēm

Vai arī Jūsu bērniem patīk iejusties galveno varoņu lomā un piedalīties spēlēs? Mēs to varam noorganizēt! Mums patīk piemeklēt tieši bērniem aktuālos jautājumus un parūpēties par bērniem atbilstošu jautrību.
Ja vēlies noorganizēt bērnam online viktorīnu, kas patiks visiem bērniem, dod ziņu!

 

Cik tas maksā?

Viktorīnas izmaksas ir atkarīgas no tās ilguma, jautājumu specifikas un īpašām vēlmēm, taču pamatcena ir:

500 €  – Viktorīnai, kas ilgst aptuveni 40 minūtes un sastāv no 30 jautājumiem

800 €  – Viktorīnai, kas ilgst aptuveni 1 h un 30 minūtes un sastāv no 60 jautājumiem.

Ir iespējams novadīt arī vairākas viktorīnas par dažādām tēmām viena pasākuma ietvaros.

Izveidosim īpašu piedāvājumu tieši Jūsu vēlmēm.

Atradīsim labāko risinājumu jebkurai Jūsu idejai!

 

Pievienojies uzņēmumiem, kas izvēlējušies MD Viktorīnu!

Rezervē savu pasākumu

Seko sociālajos tīklos Mazais Dara jaunumiem