fbpx

Smelies idejas ģimenes aktivitātēm

Dalāmies ar radošām aktivitātēm un idejām bērna attīstībai

24 ideju Adventes kalendārs

♫ Zvaniņš skan, zvaniņš skan, Ziemassvētki brauc! ♫

Svētki patiesi tuvojas. Lai gaidīšanas laiks būtu jautrāks un iemesliem svinēt katru decembra dienu bagātāks, esam sagatavojuši jums 24 ideju adventes kalendāru, kurā atradīsies vieta ne vien saldumiem, bet arī dziesmai, dejai un aktivitātēm. Ar šo kalendāru vēlamies jums atgādināt, ka ziemas laiks ir iedvesma, lai iepriecinātu vienam otru, vairotu labo, dalītos priekā un kopīgi noticētu, ka brīnumi notiek.

Ziemassvētku atskaite var sākties tagad! 3 2 1… un, lecam iekšā adventes kalendāra piedzīvojumos!

Mēs jau jūtam to kopības sajūtu, smaidus un mīlestību, kas ienāk jūsu mājās. Patiesi ceram, ka ideju kalendārs jūs iedvesmos, sasildīs un kārtīgi sagatavos Ziemassvētku svinībām. Un klau! Dzirdējām, ka rūķi un Ziemassvētku vecītis jau lēnām tuvojas Latvijai.

Viņiem noteikti patiks ieraudzīt daudz radošas, kustīgas un dzīvespriecīgas ģimenes, kas vairo labestību un cītīgi pilda MD PlayTime adventes kalendāru.

Lai šīs idejas top par vēl vienu iemeslu kopā būšanai! Ja izdodas īstenot kaut daļu no kalendāra idejām, priecāsimies, ja padalīsies ar mums – atsūtīsi kādu ziņu, foto vai atzīmēsi mūs savos ierakstos sociālo tīklu platformās. Priecāsimies redzēt jūs priecīgus!

Lai brīnumains un balts decembris!

Citi raksti
yoga-alphabet
Idejas bērnu aktivitātēm

JOGA – Alfabēts

Alfabēta mācīšanās procesam nav jābūt garlaicīgam, lai to bērnam padarītu saistošāku, izmantojiet atraktīvas metodes!

Lasīt vairāk »

Seko sociālajos tīklos Mazais Dara jaunumiem