fbpx

Smelies idejas ģimenes aktivitātēm

Dalāmies ar radošām aktivitātēm un idejām bērna attīstībai

Izzini Mežaparku 5 dienās

Sporta un radošā nometne bērniem ir klāt!

Mūsu idejas un jaunumi aug kā sēnes pēc lietus! Jā, un mēs ar to lepojamies! Mēs paplašināmies un nākam pie Jums ar vēl vienu lielisku iespēju bērniem – sporta un radošā nometne! Jūs jau sen to bijāt pelnījuši! Vasaras piedzīvojums 5 – 10 gadus jauniem, zinātkāriem, kustīgiem un radošiem bērniem 5 dienu garumā. Izklaide bērniem = atpūta vecākiem!

Zināšanas un dzīvesprieks, kurā līdz šim dalāmies MD Viktorīnās, MDSportiņā un MDSkoliņā, nu būs arī dienas nometnes formātā. No 13. līdz 17.jūnijam katru dienu piepildīsim ar kustību un atjautības aktivitātēm, kā arī ar radošām un izzinošām meistarklasēm! Mazie būs izkustējušies, uzzinājuši ko jaunu, ieguvuši jaunus draugus un pavadījuši jautru, bet ļoti vērtīgu laiku!

Mūs sagaida:

1. SPORTA AKTIVITĀTES

Būsim izveicīgi jautrās stafetēs, vingrinājumos un šķēršļu joslās. Iemīlēsim kustību un izkustināsim ķermeni dažādās sportiskās aktivitātēs!

2. RADOŠĀS MEISTARKLASES

Ļausimies pārsteigumiem t-kreklu apdrukas meistarklasē un kroņu darināšanas darbnīcā. Izgatavosim sapņu ķērājus un radīsim katrs savu unikālo atslēgu piekariņu. Būsim īsti mākslinieki, jo meistarklašu saraksts, iespējams, papildināsies!

3. TIKTOK PASAULE

Sekosim līdzi pasaules tendencēm! Kustēsimies dejās un izaicinājumos. Apgūsim deju soļus atpazīstamu un pat smieklīgu dziesmu pavadījumā. Zeme rībēs un vecāki brīnīsies, cik atraktīvi mēs protam būt!

4. ANGĻU VALODAS NODARBĪBAS

Apgūsim valodu, kas atver durvis teju visām plašajām pasaules iespējām! Mācīsimies vārdiņus un stiprināsim pamata prasmes, kas palīdzēs turpināt apgūt angļu valodu arī pēc nometnes. Amazing!

5. SLAIMA IZVEIDE

Mazie zinās, kas tas par joku! Izmēģināsim spēkus tik ļoti zināmās rotaļlietas izveidē. Radīsim paši savu slaimu, kuru vēlāk izmantot izklaidējošās un arī izglītojošās rotaļās!

6. IZKLAIDĒJOŠA VIKTORĪNA

Protams, arī MDViktorīnas adrenalīns! Izkustināsim analītiskās un loģiskās domāšanas spējas, trenēsim prāta asumu un ātrumu, pielietosim esošās un gūsim jaunas zināšanas par 100 un 1 interesantu faktu!

7. SPORTA TŪRISMA PIEDZĪVOJUMS

Piedzīvojums sportiskā garā! Izklaides dabā, kas izkustinās gan rokas, gan kājas. Tūrisma virves, līdzsvara takas, mezglu apgūšana un vēl, un vēl.

8. ZOO APMEKLĒJUMS

Pasveicināsim zvērus! Dosimies ekskursijā pa Rīgas Nacionālo Zooloģisko dārzu, kur iepazīsim katru dzīvnieku tuvāk. Uzzināsim, kādas ir viņu sporta un radošās nodarbes.

9. AKTIVITĀTES MEŽAPARKĀ

Daudz kustēsimies! Uzzināsim – kas tas tāds “disku golfs” un dažādas citas fiziskās aktivitātes, kas ļaus iepazīt sportošanas dažādību.

10. KINO AR PICĀM UN POPKORNU

Šķiet, šis komentārus neprasa! Kārtīgas svinības par godu 5 bagātīgi piedzīvotām  dienām jaunu draugu lokā!

Zvani, lai pieteiktos vai uzzinātu vairāk: 25967577.

Labākās ziņas, ka programma var mainīties un pat papildināties, kas nozīmē, ka joprojām rūpīgi strādājam un piedomājam pie izcilākā nometnes dienu plāna! Jau tagad ar nepacietību gaidām satikt mazos pasaules izzinātājus, lai kopā mestos burvīgā piedzīvojumā!

Citi raksti
yoga-alphabet
Idejas bērnu aktivitātēm

JOGA – Alfabēts

Alfabēta mācīšanās procesam nav jābūt garlaicīgam, lai to bērnam padarītu saistošāku, izmantojiet atraktīvas metodes!

Lasīt vairāk »

Seko sociālajos tīklos Mazais Dara jaunumiem